Podsumowanie akcji „Tydzień Bez Barier”

Przyszedł czas na podsumowanie akcji „Tydzień Bez Barier”, akcji mającej podkreślić istotę uczestnictwa osób z niepełnosprawnościami w meczach piłkarskich w Polsce oraz zachęcić kolejne osoby z różnorakimi dysfunkcjami do wyjścia z domu i wizyt na polskich stadionach. Mamy nadzieję,że Niepełnosprawni Kibice Zagłębia Lubin,pokazali że „NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ TO NIE KONIEC ŚWIATA „.

Osoby z niepełnosprawnościami mają różnorodne zainteresowania, są wrażliwe i pełne pasji! Mają w sobie moc i siłę, aby walczyć z przeciwnościami losu i nie straszne im przeszkody rzucane przez życie. Potrafią pokazać, że czasami mają w sobie więcej samozaparcia niż osoby w 100% sprawne. Każdy z członków pokonuje codziennie swój własny „Mount Everest”, czy są to zwykłe schody czy samodzielne wyjście z domu.

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ TO NIE KONIEC ŚWIATA, WSZYSCY JESTEŚMY KIBICAMI!!!

#TydzieńBezBarier

Przy tej okazji jako FC Gromadka wspominamy jednego z nas, Filipa, który kibicuje Zagłębiu Lubin z sektora niebo. Niestety nie jest dane mu cieszyć się z powstania grupy i wspólnego celebrowania dnia meczowego, ale jest zawsze obecny z nami. Mając w otoczeniu tak wspaniałych ludzi możemy się przekonać na własnej skórze ile dla Was i waszych bliskich znaczy wyjście na mecz, zorganizowanie transportu, przygotowanie się i życie na swój sposób… Sposób inny, ale pełen pasji, marzeń i celów. Dla Was nie ma barier, są tylko kolejne etapy do pokonania i dziękuję Wszystkim Niepełnosprawnym Kibicom naszego kochanego Zagłębia za to, że byliście, jesteście i będziecie!!!

Filip z Tatą Krzysztofem w towarzystwie Żewłakowa i Szamotulskiego.

Zapraszam na fb https://www.facebook.com/Niepe%C5%82nosprawni-Kibice-Zag%C5%82%C4%99bia-Lubin-111988694734482

Na fb grupy znajdziecie wiele informacji o akcji, ale także o tym jak grupa funkcjonuje i co planuje w najbliższej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *