2021/22 – Podsumowanie Sezonu – odcinek 34

POZYCJA 9 – KACPER CHODYNA

31 meczów

10 dobrych

14 niedobrych

.

Kiedy zagrał najlepsze mecze? Wiosną

Kiedy zagrał najgorsze? Też wiosną

Najrówniejsza forma była jesienią – miał wtedy taki okres, że trzymał się obrony i zaczęło mu to w końcu (!) znośnie wychodzić. Wiosną coraz częściej mu się zdarzało iść do przodu i nie szło to w parze ani ze skutecznością pod bramką przeciwnika ani też pod naszą. Pod koniec zaczął być ustawiany jako wahadłowy i to jest jego optymalna pozycja.

Za pośrednictwem oficjalnego kanału youtube’owego zadałem mu pytanie, czy nie ciągnie go z powrotem do pomocy (bo z takiej pozycji się wywodzi). Odpowiedział wtedy, że nie, że docelowo widzi się w obronie. No i OK, wierzę że w to wierzył 🙂 Ale jak tylko Stokowiec zaczął go jednak widzieć gdzie indziej, to… no sami oceńcie – ostatnie 4 mecze to 4 gole i 1 kluczowe podanie 🙂

Jak będzie w przyszłym sezonie?

Ciężko powiedzieć na tę chwilę, bo słyszałem że ma ciśnienie by odejść. I klub też się chyba na to nastawia, bo te negocjacje z Alanem Czerwińskim po coś jednak są. Kacper kontrakt ma do końca przyszłego sezonu i coś czuję, że jak go teraz nie sprzedamy to za rok odejdzie za free… Anyway – jeśli zostanie na przyszły sezon, to będzie grał w podstawie i jakieś 28-32 mecze rozegra aczkolwiek w zdobyczach lepszy nie będzie. 4 gole, 2 asysty, 4 kluczowe podania to jego max IMO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *