2019/20 – kolejka 19 – Arka Gdynia vs Zagłębie

Oko dłuuuugo będzie pamiętał ten mecz. Spalony przy tej „jego” bramce był minimalny ale o tym, że padnie bramka wiedziałem już w momencie podania. Fatalnie się ustawił. Cóż. Nie każdy jest Bartkiem Kopaczem, któremu nie robi różnicy czy gra na środku czy z boku.
Szysz z wyraźnym regresem formy. Kiedy miał okazję strzelać będąc w dobrej sytuacji to zwlekał. Kiedy powinien podawać to strzelał. Chłopak bardzo chce się przełamać ale bardzo mu nie wychodzi.
Starzyński zagrał dobrze, 3 innych poprawnie, reszta słabo. Nawet gdyby udało się to wczoraj zremisować byłoby to pewną niesprawiedliwością.
.
Osobny minus dla komentatorów C+ 🙂
2 minuta – Czerwiński skiepścił jedną piłkę, zrobiło się przez to bardzo groźnie. A oni gadają że to Kopacz był 🙂
5 minuta – już kolejny mecz słyszę, że Slisz nie był ulubieńcem BvD (jprdl 🙂 ) i nie mają pojęcia dlaczego nie grał na początku sezonu (ciężko coś poczytać o klubie, któremu się mecz komentuje? Że BS był kontuzjowany? )
28 minuta – jeden do drugiego „Dawno nie wymieniałeś nazwiska Czerwiński… on jakoś unika gry” – no kurła, dziwne, że dawno nie wymieniał nazwiska 🙂 Skoro go notorycznie mylą z innym piłkarzem 🙂
Pewnie tego było więcej ale w tym momencie wyłączyłem dźwięk…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *