22 maja urodzili się Mariola Waszkowska, Przemysław Cielewicz i Artur Szymczak

Mariola Waszkowska. Fot. zaglebie.com

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Mariola Waszkowska, która odpowiada i opiekuje się sprzętem pierwszej drużyny Zagłębia Lubin.

Przemysław Cielewicz. Fot. zaglebie.com

Przemysław Cielewicz urodził się 22 maja 1977 roku. W Zagłębiu jako zawodnik od 1985 roku. W sezonie 1994/95 był w kadrze pierwszej drużyny Zagłębia Lubin. Grał w III lidze w Stali Chocianów, Górniku Polkowice, Rokicie Brzeg Dolny i Promieniu Żary. Największy sukces jako czynny zawodnik to 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w 1992 r. z juniorami Zagłębia. Trenerem w Zagłębiu jest od września 2001 r. Największy sukces to 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w 2012 r i 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Coca Cola Cup też w 2012. Prowadził drużyny młodzieżowe Zagłębia na każdym poziomie rozrywkowym oprócz CLJ starszej. Przez 1,5 był asystentem przy II drużynie Zagłębia.

Artur Szymczak

Artur Szymczak urodził się 22 maja 1981 roku we Wrocławiu. Wychowanek Zagłębia Lubin. Bramkarz Fortuny Obora, FKS Sobin, Odry Chobienia, Iskry Księginice, Orkana Szczedrzykowice i Prochowiczanki Prochowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *