2022/23 – Podsumowanie Sezonu – odcinek 40

Miejsce 4 – JAROSŁAW JACH

.

Ocena Jacha na forach Zagłębia po tym sezonie jest zazwyczaj taka -> rozczarowanie.

Mnie Jarek też rozczarował trochę, ale… to dlatego, że ja stawiałem mu wysoko poprzeczkę. Nie że wróci do Reprezentacji (to już nie dla niego), ale że chociaż Lech czy Legia będą do niego podbijały z propozycjami transferowymi…

Jesienią grał całkiem spoko – 2 razy był Piłkarzem Meczu, potem przyszła kolejka 13 – przegrał nam mecz z Widzewem i… no sami zobaczcie jak to wyglądało do końca rundy… słabo bardzo….

Wiosna? Coś tam pograł – częściej lepiej niż gorzej, ale głównie dlatego że Kopacz nie mógł… Generalnie w rundzie rewanżowej był 3-im środkowym obrońcą (a gramy 2-ma)…

JAK BĘDZIE?

Chcą go wypchnąć z klubu… Za dużo zarabia jak na kogoś nie z podstawowego składu… To już lepiej trzymać w nim Ławniczaka (poziom podobny, tańszy w utrzymaniu, młodszy czyli można by go jeszcze komuś sprzedać… o całe 5 lat młodszy!!!)

Co go może uratować? No tylko przejście na grę 3-ma środkowymi obrońcami (co swoją drogą by było bardzo mądre w naszym przypadku, bo bocznych obrońców mamy… no nie mamy… Kłudka słaby defensywnie, lepszy z niego wahadłowy… Mata? Niewiadoma, ale jak by był super to by dalej w Pogoni był)

Ale coś mi mówi, że tak się nie wydarzy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *