Mikołajki z Zagłębiem Lubin w tle zorganizowane przez FC Gmina Gromadka

Warto chwalić takie inicjatywy, a tym bardziej jak dotyczą dzieci i dają im wiele radości. Wczoraj FC Gmina Gromadka zorganizował Mikołaja dla dzieci z przedszkoli i szkół w gminie.

Relacja FC:

Dla nas ten dzień zaczyna się o godzinie 07:00. Dwóch z nas wyrusza do Lubina po strój Krecika, który odbieramy w klubie. Pozostali mają zbiórkę o 08:15 w celu spakowania paczek do aut. Udało nam się przygotować 186 paczek dla dzieci z 3 szkół z naszej gminy 💪🔥 Jako pierwszą odwiedzamy Szkołę Podstawową w Osłej, w której uczy się 20 dzieci. Szybka akcja przebierania się w stroje Krecika i Mikołaja i rozpoczynamy obdarowywanie prezentami dzieci. Każdy uczeń otrzymuje od nas paczkę.

Następnym naszym przystankiem była Szkoła Podstawowa w Modle, w której zawsze jesteśmy bardzo mile przywitani (pojawiamy się tam nie pierwszy raz 😉). W Modle rozdajemy 66 paczek dzieciom, każdą klasę odwiedzamy osobno. Dzieci przygotowały dla nas piosenki oraz laurki.

Ostatnią placówkę jaką odwiedzamy jest Gminne Przedszkole w Gromadce. Do przedszkola udaje się z nami najmłodszy nasz wyjazdowicz, Filipek, który bardzo chciał pomagać Mikołajowi w rozdawaniu paczek. Po krótkich przygotowaniach i wypakowaniu paczek udajemy się do sali, w której zgromadziły się wszystkie dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały nam kilka piosenek i zaczęliśmy rozdawać prezenty, których było razem 85.

Ostatnie paczki trafiły do dzieci osób z naszego FC, bo jak moglibyśmy o nich zapomnieć 🙂 W paczkach oczywiście nie mogło zabraknąć akcentów związanych z Zagłębiem Lubin i naszym FC. Każde dziecko otrzymało smycz.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za tak miłe przywitanie, za wszystkie piosenki, wierszyki, a także laurki. Zobaczyć tyle uśmiechniętych buziek – bezcenne.

Dziękuje w swoim imieniu jak również wszystkich członków naszego FC za ogrom wsparcia w różnej postaci. Jesteście wielcy, bez Was nasza akcja by się nie udała!!! Dziękujemy każdemu kto wpłacił datek, wszystkim którzy przeznaczyli gadżety na licytację oraz tym, którzy te gadżety wylicytowali. Osobne podziękowania dla wszystkich osób, które zapisały się na szaliki cegiełki (będziemy Was informować o tym kiedy do nas dotrą, bo w tej chwili są w produkcji). Podziękowania za zaangażowanie wszystkich członków FC. Dzięki wielkie i do zobaczenia za rok!!!

Galeria zdjęć wykonana przez FC Gromadka i placówki oświatowe z gminy Gromadka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *