KRÓTKO W TEMACIE #18 : „Sztab, Chłopaki… Gdyby nie my, to byście dzisiaj zapierdzielali do Niepołomic na mecz” – cytat sezonu już znamy

Na Lechii po meczu w kierunku ławki rezerwowych (Jacha konkretnie) jakiś typ darł się „Jachu! Co wy kurwa gracie?! Ja tu dzisiaj z młodym przyszedłem na mecz i on się patrzy i wy przegrywacie! Daj mu koszulkę chociaż jeśli masz jaja!”
Myślę sobie wtedy „typie, jeśli jesteś dobrym ojcem to kupujesz dziecku koszulkę a nie żebrzesz na jego oczach” (tym bardziej, że na biednego nie wyglądał)… Jachu dał tę koszulkę. Słowa „dzięki” nie słyszałem… ale może i padło… no to już teraz nieważne, wspominam sytuację bo była jedną skrajną reakcją po przegranym meczu, która mi się nie podoba.
Poniżej skrajność z drugiego bieguna: STOKOWIEC po meczu z Cracovią (0:2)

Z Twittera : H_OCB (@ocb03pl)

Odkleiło się coś Panu Piotrowi. Gdyby nie chłopaki i sztab? Chłopie, co Ty myślisz, że my meczów nie oglądaliśmy? No, niektórzy może i nie oglądają (znam takiego, dla którego Podliński był dobrym piłkarzem) ale ja akurat oglądałem w tamtym sezonie każdy i pamiętam, dzięki komu się utrzymaliśmy. Sztab i chłopaki?
Sztab M.Lewandowskiego, który dał nam rozjechać Radomiaka w Radomiu rzeczywiście pomógł.

Chłopaki? No, chłopaki z Rakowa rzeczywiście – stwierdzili, że Mistrzostwo za szybko dla nich, że to jeszcze nie ten moment. No też nam pomogli.


No i najbardziej pomogli Sztab i Chłopaki z Wisły Kraków. Gdyby tylko byli mniej beznadziejni, to byśmy dzisiaj jeździli do Niepołomic faktycznie. Może tylko z mniej odklejonym trenerem. I bez gruzinów.

A w ogóle… chłopie, co mnie obchodzi co było pół roku temu? Kto w normalnej robocie tuż po tym jak coś zepsuł (i psuje od miesiąca) tłumaczy się „no ale pół roku temu zrobiłem coś super, nie zapominaj o tym”?

Co pisał w większości TwitterZL, jak Stokowiec zaczynał drugie podejście? „Super! Pamiętam 3-ie miejsce i super grę drużyny trenowanej przez Pana Piotra!”
Co ja pisałem? Ano, że „ja pamiętam TEŻ brak awansu do grupy mistrzowskiej, murowanie bramki po pierwszym strzelonym golu, które nierzadko finalnie nawet 1 punktu nie dawało…”
No i teraz mamy kontynuację tego, co było powodem jego zwolnienia wtedy. Marazm, tylko jeszcze większy.

Na konferencji prasowej Stokowiec powiedział… sami zobaczcie…no osłabia mnie ten chłop. Może by go tak Pani Angelika Rzeczniczka wzięła na jakieś szkolenie z tego, by nie pierd*lił kocopołów?

Na sam koniec jeszcze tylko mały off-topic -> dziś TwitterZL najczęściej pisze o „braku ambicji” u chłopaków. Noooo ja tam nie widziałem braku ambicji, szczerze. Widziałem dramatyczny brak ogarnięcia, zorganizowania… To chyba bardziej wina Trenera jednak… No i ta jego słabość do gruzinów, wpuścił tego mniej beznadziejnego a ten pierwsze co zrobił, to nie ogarnął zajęcia swojej pozycji w obronie, poszło tam podanie i… gol na 0:2 🙂 No to jest Kasztanidze niesamowity z niego… Burlikowski, jakieś transfery planujesz w przerwie zimowej? 🙂 Może zostaw to jakiejś małpie z zoo, tylko daj jej komputer wcześniej? Strzelając na ślepo nie będzie gorsza, a na pewno będzie tańsza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *