Mamy nowego partnera technicznego Zagłębia Lubin

Jak dobrze większość z nas wie, od jakiegoś czasu spekulowało się o nowym partnerze technicznym klubu. Wielu wymieniało mniejsze marki wchodzące na nasz rynek, a marzeniem były dedykowane stroje od 4F, który w ostatnim czasie mocno wkroczył na ekstraklasowy rynek.

Z R-GOL do 2025 roku. Fot. zaglebie.com

Jako, że jesteśmy kibicami Zagłębia i kochamy Nike oraz dożywotnią umowę z Kraksportem to oczywiście…. tak, tak, nie mylicie się!!! Znowu podpisaliśmy z nimi umowę, tylko, że teraz pod szyldem R-GOL.

Ci kibice, którzy jeszcze nie wiedzą to poinformuję, że R-GOL i Kraksport się połączyły. Jeśli chodzi o opinię o R-GOL to są dobre, więc liczę, że staną na wysokości zadania i dostarczą klubowi oraz kibicom dobrej jakości sprzęt, który nie będzie obstukanym katologowym wzorem. Mam nadzieję, że kibice również dostaną coś ekstra, bo na to zasługują!!! Tak przynajmniej zapowiadano przy podpisaniu umowy, która będzie trwała przez 3 najbliższe lata.

Poczekajmy jeszcze chwilę i już niedługo zobaczymy dedykowaną koszulkę przygotowywaną przez klub na prezentację drużyny oraz kolekcję odzieży dla kibiców, o której wspominał R-GOL.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *