2021/22 – Podsumowanie Sezonu – odcinek 44

POZYCJA 3 – ŁUKASZ ŁAKOMY

20 meczów

4 dobre

7 słabych

.

Średnia raptem 5,06 wystarczyła na tytuł Trzeciego Piłkarza Sezonu – to najlepiej świadczy o tym jak bardzo kiepszczakowy był to sezon 🙂

Jesienią Łukasza praktycznie nie było. Zagrał w pierwszym meczu – moim zdaniem było OK, ale został zmieniony przez Dariusza Żurawia w przerwie a potem długo go nie widzieliśmy. Nie obijał się – grał w rezerwach z niezłym wynikiem – 13 meczów i 4 gole.

Na wiosnę wrócił do pierwszej drużyny, najlepszy mecz rozegrał z Wisłą Płock w Lubinie – gol, asysta, Piłkarz Meczu (nota 8,0), potem szło w kratkę.

Jak będzie w przyszłym sezonie? Powinno być lepiej – generalnie ciężko o nim myśleć inaczej niż jak o graczu podstawowej 11-tki. Co może stanąć na przeszkodzie? Przedłużenie kontraktu. Aktualnie kończy się on w następnym czerwcu i przedłużenie nie jest takie oczywiste. Już raz Łukasz takie coś w życiu przerabiał. Na takiej właśnie zasadzie pojawił się u nas w klubie (w Legii pamiętają 😉 ), czy będzie powtórka z historii? Podobnie jak w przypadku Żivca -> napiszę tylko iż mam nadzieję, że przeczucie mnie myli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *