4 marca urodzili się Kazimierz Sidorczuk, Patryk Bryła i Serafin Szota

Kazimierz Sidorczuk stoi pierwszy od prawej. Fot. Jerzy Kosiński

Kazimierz Sidorczuk urodził się 4 marca 1967 w Szczecinie. Do Lubina trafił z Sokoła Pniewy. W Zagłębiu Lubin rozegrał 9 spotkań wiosną 1994 roku. Bramkarz Reprezentacji Polski, w której zaliczył 14 występów.

Patryk Bryła. Fot. zaglebie.com

Patryk Bryła urodził się 4 marca 1990 roku w Krakowie. Mistrz Młodej Ekstraklasy z Zagłębiem. Reprezentował nasz klub w latach 2008-2011. Obecnie reprezentuje barwy Zagłębia Sosnowiec.

Serafin Szota. Fot. zaglebie.com

Serafin Szota urodził się 4 marca 1999 roku w Namysłowie. Wychowanek Startu Namysłów do Zagłębia Lubin trafił z Lecha Poznań. Reprezentował nasz klub w latach 2017-2018. Obecnie jest zawodnikiem Wisły Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *