Sezon 2020/21 – PODSUMOWANIE – część 1 (o zawodnikach – ci, którzy nie dostali żadnej noty).

Klasyfikacja Piłkarzy ZL odbywać się będzie w trzech – że tak powiem – grupach.

Grupa I – to ci, którzy nie dostali ani jednej noty

Grupa II – to ci, którzy dostawali noty, ale nie zagrali minimum 50% meczów w lidze (czyli 15 meczów)…

Grupa III – 12 zawodników, którzy zagrali minimum 15 meczów.

Poniżej zawodnicy grupy I.

29. Jakub SYPEK – W tym sezonie zagrał 1 mecz (1 minuta)- czyli postępu nie ma, bo w zeszłym były 2 spotkania (i 26 minut). Lepiej poszło mu w rezerwach – 10 meczów i 8 goli to bardzo dobry bilans. Czy coś mu to pomoże w przyszłym sezonie?
PROGNOZA: wątpię. Guldan już zapowiedział, że chce ściągnąć mocnego napastnika, jest Podliński, wróci Sirk (którego nikt nie ma dość jaj by posłać tam, gdzie jego miejsce czyli do rezerw)… MAX 3-ci napastnik w hierarchii… Dobrze by mu zrobiło wypożyczenie do jakiegoś klubu I-ligowego.

28. Milan POSMYK – W Lubinie 2,5 roku (przyszedł z Arki Gdynia) – zadebiutował w ostatniej kolejce – jest 360-tym zawodnikiem Zagłębia Lubin, który zagrał w Ekstraklasie… i tyle się o nim na razie da powiedzieć. No i jeszcze urodził się w tym samym dniu co Radosław Kałużny (tylko, że 28 lat później) co można odczytywać jako dobry znak dla obrońcy 🙂
PROGNOZA : max 5 meczów. Jego czas dopiero nadejdzie.

27. Dawid PAKULSKI – Z sezonu na sezon gra coraz mniej. Nie robi postępu. Teraz był na wypożyczeniu w II-ligowym Motorze Lublin i nawet tam furory nie zrobił.
PROGNOZA : To koniec tej przygody… szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *