II Sportowy Powrót do Przeszłości

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Sportowym Powrocie do Przeszłości. Impreza już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca. Kto miał okazję odwiedzić Park Leśny w tamtym roku, ten na pewno nie żałuje spędzonego czasu. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wydarzenia sportowo-historyczne z rekonstrukcjami oraz możliwością obcowania z osobami tworzącymi klubową historię Zagłębia Lubin, a dokładniej sekcji bokserskiej i tenisa stołowego. Początek imprezy w Parku Leśnym o godzinie 13.

Podczas imprezy będzie też można spróbować swoich sił w rzemiośle drewnianym u mistrza Zbigniewa Rachwalskiego, odwiedzić stoiska z wieloma eksponatami, a także zagrać z szeregowym Frankiem Dolasem w karty i gry planszowe. Dla uczestników przewidziane są historyczne nagrody. Wszelkie szczegóły na plakatach i profilach współorganizatorów.

Współorganizatorami wydarzenia jest parkrun Lubin, Związek Piłsudczyków RP oraz Muzeum Zagłębia Lubin, natomiast partnerem imprezy jest IPN Wrocław wraz z Parkiem Leśnym – Parkiem Linowym Lubin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *