6 czerwca urodzili się Marek Makuch, Jan Wierzbicki, Błażej Telichowski i Łukasz Spychalski

Marek Makuch. Fot. z tt

Marek Makuch urodził się 6 czerwca 1972 roku. Od stycznia 2023 r. do kwietnia 2024 r. był przewodniczącym Rady Nadzorczej Zagłębia Lubin. Dyrektor Naczelny ds. Zarządzania Kapitałem Ludzkim w KGHM Polska Miedź S.A.

Jan Wierzbicki. Fot. Janusz Napiórkowski

Jan Wierzbicki urodził się 6 czerwca 1962 roku. Był rzecznikiem prasowym Zagłębia Lubin, a obecnie to samo stanowisko piastuje w Górniku Polkowice.

Błażej Telichowski

Błażej Telichowski urodził się 6 czerwca 1984 roku w Nowym Tomyślu. Do Zagłębia Lubin trafił z Polonii Bytom. Jesienią 2011 roku rozegrał 7 spotkań. Obecnie reprezentuje Wiarę Lecha Poznań.

Łukasz Spychalski. Fot. zaglebie.com

Łukasz Spychalski urodził się 6 czerwca 1995 roku w Poznaniu. Był trenerem bramkarzy w Akademii Zagłębia Lubin w latach 2020-2022. Współpracować z różnymi drużynami lubińskiej Akademii. W 2021 roku miał duży wkład w zdobyciu przez drużynę U-15 tytułu Mistrza Polski, a w minionych rozgrywkach głównie współpracował z drużyną U-18, z którą także sięgnął po Mistrzostwo Polski Juniorów. Dołożył swoją cegiełkę m. in. do awansu drugiej drużyny KGHM Zagłębia Lubin do 2 ligi, a także mistrzostwa Polski juniorów młodszych zdobytego przez drużynę U-17. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *