7 kwietnia urodzili się Jakub Sypek, Paweł Żyra, Jan Bonikowski i Karol Ciupka

Jakub Sypek. Fot. zaglebie.com

Jakub Sypek urodził się 7 kwietnia 2001 roku w Nysie. Do Zagłębia Lubin trafił z Orła Ząbkowice Śląskie w 2015 roku. Po powrocie z wypożyczenia z Górnika Polkowice grał w rezerwach naszego klubu. Obecnie reprezentuje Lechię Gdańsk.

Paweł Żyra. Fot. zaglebie.com

Paweł Żyra urodził się 7 kwietnia 1998 roku w Wałbrzychu. Do Zagłębia Lubin trafił z Górnika Wałbrzych w 2011 roku. W latach 2011-2020 grał w Zagłębiu Lubin od juniorów po pierwszą drużynę, w której rozegrał 15 spotkań. Obecnie jest zawodnikiem Górnika Łęczna.

Jan Bonikowski

Jan Bonikowski urodził się 7 kwietnia 2005 roku. Do Akademii Zagłębia Lubin trafił z Olimpii Grudziądz w lipcu 2020 roku. Jesienią 2022 r. reprezentował rezerwy naszego klubu, a obecnie jest zawodnikiem Olimpii Grudziądz.

Kornel Ciupka. Fot. zaglebie.com

Kornel Ciupka urodził się 7 kwietnia 1999 roku w Głogowie. Pomocnik w latach 2012-2017 reprezentował drużyny juniorskie i rezerwy Zagłębia Lubin. Obecnie zawodnik Prochowiczanki Prochowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *