2016/17 – kolejka 13 – Jagiellonia Białystok vs ZAGŁĘBIE 1:2

0 – Skład : w końcu Papadopulos na ławce! Czyli nie wychodzimy na przeciwnika w 10-iu 🙂 Ale też wychodzimy z 4 zawodnikami zwykle rezerwowymi : Dziwniel, Todorovski, Jagiełło, Woźniak… No i słówko o Jagiellonii. Trenerem – przyszły selekcjoner Probierz. Na murawie przyszli reprezentanci : P.Frankowski, Góralski, D.Szymański, Świderski. No i Romańczuk, ale to jego 1A to nic w porównaniu z wcześniej wymienionymi 🙂

23 – Woźniak Góralskiem siatkę piętką zakłada 🙂 Nic z tego nie wynikło, ale za to fajnie wyglądało 🙂

30 – Nespor właśnie ukradł Janoszce piękną asystę… dostał super podanie, był na jakimś 10 metrze… Kelemen wybronił

35 – Rzut rożny dla Jagi – wrzuca Vasiliev, Góralski głową i 0:1. Trochę siara, że chyba najniższy z przeciwników nam strzela w taki sposób. Nie pokrył go Jagiełło…. Szkoda, bo Filip do tego momentu 2-gim najlepszym naszym piłkarzem był dzisiaj.

38 – Janoszka znowu fajnie podaje do Nespora, ten znowu ma fajną sytuację i znowu nic z tego bo Kelemen…

PRZERWA

49 – Rzut wolny (przy aucie) dla nas – w pole karne wrzuca Janus. Woźniak przedłuża, piłka leci w sumie niegroźnym kierunku i by wyleciała obok bramki tak z kilka metrów ale tam Jach wślizgiem ratuje sytuacje, piłka leci do Nespora a ten z pół metra na pustaka już nie potrafi zepsuć sytuacji – 1:1 🙂

50 – Co Jachu teraz odwalił to jego! Leci sobie piła w naszą stronę a ten zamiast ją normalnie przyjąć/wybić/cokolwiek… to próbował ją skleić w jakiś cyrkowy sposób – nie wyszło mu i poszła taka kontra, że w sumie to powinien być gol dla Jagi! Polacek nas uratował.

51 – Teraz Jaga rozegrała szybko rzut wolny w okolicy prawie połowy boiska, ale Jachu przyspał, gościu mu się urwał i tylko przytomności Polacka (wyszedł z bramki by skrócić kąt strzału a w sumie to nawet zdążył przeciąć podanie!) zawdzięczamy, że nie przegrywamy.

52 – Woźniak z 17 metrów i 2:1 dla nas 🙂 Białostocczanie tak wybijali wrzute Dziwniela, że ładna wystawka dla Arka wyszła, ten przypieprzył z woleja i heja 🙂

74 – Nespor dzisiaj dobrze gra. Nawet bardzo. Ale jakby jeszcze tak myślał o tym by nie dawać się tak łatwo łapać na spalonym, to byłoby idealnie. Średnio co 10 minut go łapią na tym.

76 – Papadopulos zmienia Nespora. No rozumiem, że Martin już zmęczony i to widać po jego grze… ale Michal po co wchodzi?

85 – Madera wchodzi za Janoszke -> czyli plan jest taki : zabijamy mecz.

90+4 – Koniec.

Piłkarz Meczu – POLACEK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *