2023/24 – kolejka 15 – ZAGŁĘBIE – Widzew Łódź 1:1

23 – Wrzutka Widzewa, główka, słupek, dobitka, Dioudis bezradny…gol… 0:1

VAR

0:0

38 – Pieńko sporo „wiatru” zrobił teraz w polu karnym Widzewa… Jakby tylko oddał strzał wtedy, kiedy był na to moment… i gdyby to wpadło do siatki, to by Gol Kolejki był, no bo po prostu się zabawił z obrońcami… Niestety, strzału nie oddał, te kiwki wcześniejsze poszły na marne… ale fajnie się to oglądało 🙂

45+1 – Sędzia gwiżdże na przerwe… Może w drugiej połowie będziemy grali o coś więcej niż ten 1 punkt u siebie z Widzewem (bo tak to póki co wygląda)

.

PRZERWA

.

55 – Kłudka posyła dalekie ciasteczko-podanie, Kurminowski wychodzi „tak jakby” na solo z bramkarzem (tak jakby bo jednak pół metra za nim był obrońca Widzewa)… I finalnie dał sobie wybić piłkę… szkoda

57 – VAR

58 – Rzut karny dla nas!

60 – Dąbrowski i Navas BRONI ale na szczęście Wdowiakowi udało się dobić 🙂 1:0

74 – Rzut wolny dla Widzewa, nikt Hanouskowi nie przeszkadzał za bardzo (a powinien przede wszystkim Ławniczak)… 1:1

VAR

1:0

90+5 – Chodyna kilka minut wcześniej oddał kąśliwy strzał, teraz całkiem fajną akcję bokiem zrobił (szkoda, że Mróz nie oddał nawet choćby przeciętnego strzału)… Wchodzenie z ławki to dobra pozycja dla niego chyba 🙂

90+8 – Poszła jakaś „świeca” w nasze pole karne, Dioudis był przyblokowany przez Widzewiaka, nie dość dokładnie wypychał piłkę przed siebie, Makowski nie pokrył nabiegającego Rondicia… 1:1

VAR

Nie ma hattricka varowego – tym razem gol uznany.

90+15 – Koniec

W eXpected Goals wygrywamy 1,80 : 0,80… Ale jak dla mnie to remis jest sprawiedliwy

O! A po końcowym gwizdku Dioudis jeszcze dymi, kogoś tam „dotknął” … czerwoną kartkę dostał… no nieźle 🙂