30 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się msza za zmarłych zawodników, trenerów, działaczy i sympatyków Zagłębia Lubin oraz lubińskiej społeczności sportowej

Jako sympatycy i historycy odczuwamy potrzebę upamiętnienia i pomodlenia się za zmarłych zawodników, trenerów, działaczy i sympatyków Zagłębia Lubin oraz lubińskiej społeczności sportowej postanowiliśmy zorganizować mszę świętą w ich intencji. Będzie to również duchowe podsumowanie akcji #miedziowyznicz, gdzie podczas mszy wyczytamy nazwiska zmarłych oraz zostanie zapalona za każdego zmarłego świeczka.

Msza odbędzie się 30 listopada w czwartek o godzinie 17:00 w Kościele pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny na Starym Lubinie.

Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny na Starym Lubinie. Fot. Mariusz Babicz

Serdecznie zapraszamy rodziny i przyjaciół oraz sympatyków Zagłębia Lubin dla których pamięć o pokoleniach ludzi tworzących nasz ukochany klub nie jest obojętna. Prosimy o udostępnianie i przekazywanie tej informacji pocztą pantoflową.

One thought on “30 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się msza za zmarłych zawodników, trenerów, działaczy i sympatyków Zagłębia Lubin oraz lubińskiej społeczności sportowej

  1. Nie uczestniczyłem w uroczystościach ponieważ za późno dotarła do mnie ta wiadomość. Wiecznie odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *