7 października urodzili się Dariusz Płaczkiewicz, Adrian Rakowski, Ivan Hodur, Jarosław Rutkowski i Kacper Kaczmarek

Dariusz Płaczkiewicz. Fot. Jerzy Kosiński

Dariusz Płaczkiewicz urodził się 7 października 1962 roku w Koszalinie. Wychowanek Wybrzeża Biesiekierz do Zagłębia Lubin trafił z Gwardii Koszalin. W lubińskiej drużynie grał w latach 1984-1989. Odszedł do Miedzi Legnica, z którą zdobył Puchar Polski w 1992 roku. Następnie grał Sokole Pniewy/Tychy i na Wyspach Owczych. Po zakończeniu kariery trener i działacz. Obecnie jest prezesem Bałtyku Koszalin.

Adrian Rakowski urodził się 7 października 1990 roku w Żaganiu. Do Zagłębia Lubin trafił z Piasta Iłowa. W latach 2007-2017 grał w Zagłębiu Lubin od juniora po pierwszą drużynę. Mistrz Młodej Ekstraklasy. Odszedł do Podbeskidzia Bielsko-Biała, później grał w Chojniczance Chojnice. Obecnie reprezentuje Wiślana Jaśkowice.

Ivan Hodur. Fot. zaglebie.com

Ivan Hodur urodził się 7 października 1979 roku w Sala na Słowacji. Do Zagłębia Lubin trafił z FC Nitra. W 2012 roku rozegrał w Zagłębiu Lubin 9 spotkań. Odszedł do FC Spartak Trnava, a karierę kończyć w FK DAC 1904 Dunajska Streda.

Jarosław Rutkowski. Fot. zaglebie.com

Jarosław Rutkowski urodził się 7 października 1988 roku. Do 2020 roku związany z Akademią Zagłębia Lubin, prowadził drużyny U-10, U-11. Obecnie prowadzi wspólnie z trenerem Kwiatkowskim Szkółkę Techniki Fundamentalnej i jest jednym z najlepszych trenerów od techniki fundamentalnej.

Kacper Kaczmarek. Fot. z fb

Kacper Kaczmarek urodził się 7 października 2006 roku w Gostyniu. Mistrz CLJ z Zagłębiem Lubin. Obecnie reprezentuje Iskrę Księginice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *