Akcja znicz zmarłym lubińskiego Zagłębia-relacja z postępów

Moi Drodzy chciałem Was poinformować, że praktycznie wszystko mamy już dograne. Znicze są już przygotowane, emblematy z logiem Zagłębia Lubin są w produkcji, tekst przygotowany i niedługo zostanie zalaminowany, aby warunki atmosferyczne go nie zniszczyły. Jest to pierwsza edycja, więc wiele rzeczy trzeba ogarnąć i przygotować, ale myślę, że z każdą kolejną będzie to lepiej i sprawniej szło.

Taki emblemat z herbem klubu będzie na każdym zniczu

Co do zrzutki, która trwa jeszcze przez 10 dni to na obecną chwilę mamy 42% kwoty, którą planowałem uzbierać. Dużo to czy mało to już pozostawiam Wam do oceny. Poniżej link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/33fmvx

Najważniejszy jest fakt, że akcja ma pozytywny odbiór i wiele osób zgłosiło się z pomocą, za co każdemu z osobna jestem wdzięczny, bo to pokazuje oddanie naszego środowiska sprawie.

Pamiętajcie też, że sami możecie pomóc w akcji. Lista z każdym dniem się powiększa i jestem wdzięczny za każdy sygnał o ludziach związanych z Zagłębiem. Dziękuję również za chęć pomocy w rozwiezieniu zniczy po cmentarzach w całej Polsce. Mapa pamięci jest ciągle rozbudowywana, więc mam nadzieję, że niedługo uda się dotrzeć do wszystkich.

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1SAfLBMcT9Ocm8W7dFFIAaQgPHi6Ut94&fbclid=IwAR26DsgXg6mAhM9b1JH3fZHfzEsk03KsvmQnW0wZWCfzmuD5jkFvykVrq7k&ll=51.395336968019485%2C16.15452791613556&z=13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *