2022/23 – kolejka 22 – ZAGŁĘBIE vs Miedź Legnica 2:1

0 – Znowu bez Świerczoka choćby na ławie. Ja się spodziewałem. Ci, co liczyli że do końca sezonu pyknie 10 goli pewnie nawet o tym nie myśleli… Tak, to samo pisałem przy relacji meczu z Lechem 🙂 Przed następnym meczem pewnie też… no nie, wtedy może się już coś zmieni 😉
3 – Świetna interwencja Dioudisa… ale noty za to nie ma, bo akcja była po sporym spalonym Miedzi
45 – No były akcje (przez pierwszą połowę pierwszej połowy), ale nic wielkiego z nich nie pykło…
.
PRZERWA
.
48 – Pieńko zza pola karnego, bramkarz broni z trudem ale przed nim jest Bohar i wystarczy że główką przerzuci piłkę nad lężącym typem… Spudłował… A w ogóle to i tak był na lekkim spalonym
50 – Chodyna wrzuca tak sobie, piłkę przejmuje Kurminowski, został sfaulowany… będzie karny… Chodyna będzie strzelał… dzisiaj wśród naszych jest najgorszy… No i bramkarz obronił!… Na szczęście Chodyna doszedł do dobitki i jest! 1:0 dla nas
68 – Wchodzi Starzyński, zmieni Pieńkę. Młody lepiej się prezentuje jak wchodzi na zmiany ale… ja już bym został przy tym, by dawać mu podstawowy skład.
75 – wow… Jach nie zgadał się z Dioudisem, przy niegroźnej wrzutce jeden wpadł w drugiego, Dioudis prawie wrzucił sobie wtedy piłkę do bramki, na szczęście interweniował w ostatniej chwili Ławniczak wybijając z prawie linii bramkowej!
80 – Podanie do Kurminowskiego, ten sobie podbija piłkę klatą w górę po czym… wali z przewroty w poprzeczkę 🙂 Piękny gol by był 🙂
82 – WOOOOOW!!! Starzyński świetnie wrzuca z rzutu wolnego!!! No a potem Jach nieźle głową i 2:0, ale ej – Starzyński dobrze wrzuca!!!!!!
88 – A teraz wrzuta z rogu Starzyńskiego i o mało co a Doleżal by strzelił… No cuda jakieś się dzieją
89 – A teraz Grzybek w piłkę nie trafił a sytuację miał 100%… Byłoby 3 do zera ehhh
90+1 – Miedź łapie kontakt… Wrzuta w nasze pole karne, Dioudis próbował łapać piłkę, trochę go któryś z Miedzi przepchnął, nasz golkiper wypuścił piłkę z rąk… któryś z Miedzi dobiegł – pyk – już tylko 2:1 dla nas