4 lutego urodzili się Erik Daniel, Robert Kłos, Zbigniew Wójcik i Grzegorz Wódkiewicz

Erik Daniel. Fot. zaglebie.com

Erik Daniel urodził się 4 lutego 1992 roku w Hodoninie. Wychowanek Tj Iskra Holić do Zagłębia Lubin trafił z SK Slovan Bratysława. W Zagłębiu rozegrał 31 spotkań i strzelił 3 bramki. Obecnie reprezentuje FC Spartak Trnava.

Robert Kłos. Fot. lubin.pl

Robert Kłos urodził się 4 lutego 1982 roku w Złotorii. Do Zagłębia Lubin trafił z Polonii Bydgoszcz. Grał w Zagłębiu Lubin w latach 2003-2006. W ekstraklasie dla lubińskiej drużyny rozegrał 41 spotkań.

Zbigniew Wójcik. Zdjęcie z fb

Zbigniew Wójcik urodził się 4 lutego 1971 roku w Żarowie. Do Zagłębia Lubin trafił jesienią 1998 roku z Górnika Wałbrzych. Rozegrał u nas 8 meczów i strzelił 1 bramkę. Zdobywca Pucharu Polski i Superpucharu z Lechem Poznań, Pucharu Ligi ze Śląskiem Wrocław. Ponadto grał w Kuźni Jawor, Lechii Dzierżoniów, Ślęzie Wrocław, Amice Wronki, Karkonoszach Jelenia Góra, Polarze Wrocław, Zawiszy Bydgoszcz i GKS Męcinka na zakończenie kariery.

Grzegorz Wódkiewicz. Fot. www.olimpiagrudziadz.com

Grzegorz Wódkiewicz urodził się 4 lutego 1971 roku w Strzelnie. Do Zagłębia Lubin trafił wiosną 1998 roku z Amiki Wronki. W tym czasie rozegrał 5 meczów. Obecnie dyrektor sportowy Olimpii Grudziądz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *