Piotr Stokowiec trenerem Zagłębia Lubin

Dzisiaj oficjalnie zaprezentowano jako nowego szkoleniowca Zagłębia Lubin, Piotra Stokowca. Umowa szkoleniowca będzie obowiązywała do zakończenia sezonu 2023/2024.

Fot. Krzysztof Kostka

Na konferencji prasowej poruszono tematy związane ze sztabem szkoleniowym, transferami, przygotowaniu drużyny i ocenie obecnych zawodników.

Nowy sztab szkoleniowy ma być znany 3 stycznia. Piotr Stokowiec na nasze pytanie o Pawła Karmelitę i jego rolę w przyszłym sztabie udzielił odpowiedzi pozytywnej i zdradził, że trener Karmelita będzie mu towarzyszył w jego pracy w Lubinie. Wypowiedział się również na temat drużyny i planów na przyszłość. Chce zbudować coś nowego, przeanalizować obecną kadrę i w najbliższym czasie spróbować podnieść mentalnie drużynę, która jest w dołku.

Dyrektor pionu sportowego, Piotr Burlikowski, rozwiał nasze wątpliwości odnośnie dyrektora sportowego. Wypowiedział się oficjalnie, że Guldan zostaje i chce go nauczyć i pomóc mu w byciu dyrektorem dla Zagłębia Lubin na lata. Dyrektor Burlikowski ponadto wypowiedział się na temat przyszłych ruchów transferowych oraz przedłużania umów. Zainteresowani otrzymali oferty i mają je rozważyć, nikt na siłę nie będzie nikogo trzymał w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *