2021/22 – kolejka 14 – Lechia Gdańsk vs ZAGŁĘBIE 2:1

4 – Strasznie głupi faul ze strony Lechii… Żivec raczej nic by z tej akcji nie wyciągnął
5 – Starzyński – karny – gol – 1:0 dla nas
7 – 2 minuty od strzelenia gola i my poszliśmy już z 2 akcjami… Lechia nie wyszła na mecz 🙂 No ale to nie nasz problem, czasem my tak zaczynamy, dzisiaj zaczął tak przeciwnik 🙂
17 – Hładun jakby został w szatni to by się nic nie stało… Do tej pory nie był potrzebny. Niesamowita jest ta Lechia na razie (albo My jesteśmy niesamowici, zależy jak patrzeć 🙂 )
19 – Lechia jest na boisku, poszli z taką kontrą, że gdyby w ostatniej chwili fenomalnym odbiorem nie popisał się Żubrowski tooooo… mogło być źle.
28 – Poręba bardzo ważny odbiór teraz zaliczył. Jakby się Lechita szybciej połapał w sytuacji (i Poręba nie odebrał mu piłki) to podałby do drugiego a ten miałby „solo z Hładunem”.

49 – Najpierw Żubrowski przecina podanie Lechitów na ich połowie, potem świetnie podaje do Poręby… ten równie świetnie podaje do Szysza, który ma przed sobą pustą bramkę (choć OK, kąt nie był zbyt szeroki) a ten… przywalił w boczną siatkę… Szkoda, można było zamknąć już ten mecz
52 – Hładun jaki „Polacek” 🙂 Wyrzucił piłkę z ręki aż na połowę przeciwnika 🙂
54 – Schodzi Kubicki, wchodzi Pietrzak – ilość ex-zagłębiaków na boisku bez zmian 🙂
57 – Hładun broni takie „prawie” sam na sam…
64 – Starzyński schodzi – dziwne… Jeden z jego lepszych meczów ostatnio. Żivec schodzi – dziwne… To znaczy, wyglądał na zmęczonego, owszem, ale i tak będąc zmęczonym więcej dawał na boisku niż wypoczęty Szysz
69 – Sławiński zmienia Zajica. Oliwier w tym sezonie w 9 meczach rezerw strzelił tylko 1 bramkę. Minuty dzisiaj dostaje IMO na kredyt… ale lepiej jemu go udzielać, niż Podlińskiemu, z którego już wiadomo – nic nie będzie (piszę to bez satysfakcji)
84 – No ten… no cóż… zapowiadało się na to od jakiegoś czasu… W sensie, lepsi jesteśmy w tym meczu, ale Lechia zaczynała mieć swoje szanse… no i teraz nas wypykali – 1:1
90+3 – Sławiński nie przyjmuje dobrze piłki… szkoda, bo by wyszedł sam na sam z Kuciakiem
90+4 – Terrazino strzela pod spojenie…1:2. Dziękuję. Dobranoc.

PS: pod wynikiem meczu na oficjalnej stronie widzę komentarze ludzi, co kupili to głupie pierdololo Majdana i tego drugiego, że „Żuraw wpuścił młodzików i to był błąd”. Ludzie, kur*a, to Szysz nie trafił na pustą bramkę A PRZYPOMINAM, ŻE MŁODZIEŻOWCEM NIE JEST 🙂