2020/21 – kolejka 17 – Warta Poznań vs Zagłębie

20 styczeń : Guldan dla Przeglądu Sportowego „nie potrzebujemy napastnika. Niech Mraz pomęczy Polaków”.
15 luty : Sevela wstawia środkowego obrońcę na środek ataku…

Nie boli mnie, że przegraliśmy (to w końcu sport). Boli mnie, że nie było kim tego meczu wygrać. Na tłiterku przed meczem była podjarka, że w końcu Mraz na ławce, co też i mnie ucieszyło. Jednocześnie radości, że Szysz go zastąpi już nie podzielałem. Szysz na szpicy to po prostu mniejsze zło. Jako napastnik jest niewiele mniej beznadziejny od MaRAZma – no i przebieg meczu to potwierdził.

Gola strzelił nam Trałka, 36-letni początkujący dziennikarz sportowy, który z powodu awansu Warty do Ekstraklasy zawiesił swoją dziennikarską karierę. Ładnego gola strzelił. Może jest to jakiś kierunek dla nas? Ktoś ma numer do Kamila Kosowskiego albo Grzegorza Mielcarskiego? Gorsi od Bednarczyka czy MaRAZma na pewno nie będą 🙂

A już tak serio – Bednarczyk to na pewno sympatyczny człowiek, ale on tu jest niepotrzebny. Od początku nie był i to się potwierdza. Szkoda minut boiskowych na niego. Niech gra za niego Kizyma czy ktokolwiek inny z rezerw/akademii. Przynajmniej chłopaki STĄD będą widzieć, że klub daje im szansę.
Sporo się mówi, że Oliwer Sławiński to nowy super-talent z naszej akademii, level: Piotr ZIeliński… Rezerwy póki co go zweryfikowały jako „jeszcze nie teraz” ale ja bym go już powoli wstawiał. A niech ma, niech zobaczy ile jeszcze mu brakuje do tego, by być przeciętniakiem w 30-tej lidze Europy. Skoro i tak mamy być na 0 z przodu, to niech chociaż w innej kwestii jakieś korzyści z tego płyną. Bo z Szysza to już nie wypłyną.

Jak myślicie, Stoch zdąży osiągnąć jako taką formę przed końcem sezonu?🙂

PIŁKARZ MECZU – HŁADUN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *