2020/21 – kolejka 16 – Lech Poznań vs Zagłębie

3 – Szysz w swojej formie… „formie”… Jest okazja strzelić na bramkę Lecha (w dosyć dogodnej sytuacji po wrzutce Drażicia) to… nie trafił w piłkę 🙂
8 – Szysz podaje… do nikogo… strata piłki.
12 – Rzut wolny – Starzyński oczywiście wali w mur… ale piłka wciąż nie opanowana przez żadną ze stron, trafia do Bartolewskiego, ten podaje do Mraza, który jest na 6 metrze od bramki, ma przed sobą tylko golkipera Lecha i… oczywiście kopie piłkę lekko… i prosto w jego ręce 🙂🙂🙂
28 – Gdyby Mraz lepiej przyjął podanie od Poręby to by znowu miał sam na sam…
40 – Lech poszedł z groźną kontrą… Bardzo groźną ale przerwał ją… Szysz!!! Interwencje defensywne wychodzą mu lepiej niż ofensywne… Myślę, że to znak 🙂

PRZERWA – Gramy bardzo ładnie (oprócz 2-óch wiadomo kogo 🙂 ). Eksperymentalna obrona Kruk-Oko gra dobrze. Pierwsze 30 minut nawet BARDZO dobrze (potem wkradły się drobne błędy).

47 – Gdyby nie Wójcicki tooooo mogło być 0:1. Świetnie zablokował strzał lechity61 – Ooooo… dziś Mraz ma dobry dzień – oddał właśnie trzeci strzał w światło bramki – jego REKORD 🙂 Jakiś dobry napastnik by miał z tych 3 strzałów 2 gole aaaaale nie wymagajmy niemożliwego, cieszmy się z tego co jest 🙂
68 – No czas na zmiany… Zaraz na boisku pojawi się Roksi Rk oraz „Kamil” Stoch
73 – Długo, bo całe 5 minut czekaliśmy na zmiany. Mraz oczywiście schodzi z boiska spacerkiem… Nie spieszy się, ale to zrozumiałe dał dziś z siebie 120%, więc teraz brak mu sił 🙂
89 – Od kwadransa Lech wali głową w autobus z Lubina… Autobus to dobre określenie, bo bronimy się rozważnie, nie jest to rozpaczliwa „Obrona Częstochowy”
91 i pół – Pół minuty do końca meczu – Sevela planuje 2 zmiany. On tego czegoś ze wskazówkami to nie ogarnia 🙂
92 – Sędzia gwiżdże koniec meczu. Bashkirov i Łakomy oczywiście nie zdążyli wejść i zaliczyć występu.

KONIEC – To pierwsze 0:0 Zagłębia od… od 17 marca 2019 roku.Passa 63 meczów „bramkowych” zakończona.