2019/20 – kolejka 28 – Zagłębie vs Lech Poznań

8 – Starzyński wchodzi w mecz jakby znowu był na wypożyczeniu/zesłaniu z Lokeren. Zajebisty jest – podaje piętką, wystawia piłkę do strzału, robi odbiór pod polem karnym przeciwnika aż w końcu robi karnego – a to wszystko w 8 minut!
15 – Pierwszy kwadrans w wykonaniu Hładuna – rewelacja! Dwa dobre strzały Lecha – wybronione. A w dodatku nie wykopuje 5-tek (robi to za niego Guldan). Rozsądnie, bo akurat wykopy są jego największym mankamentem
21 – Prosiło się o tego gola dla Lecha… Niestety… 1:126 – Guldan świetnie wyprowadza piłkę, robi rajd do połowy Lechowej połowy, podaje do Alana, ten wrzuca do Żivca i gol (głową) 2:1
26 – Alan taki niezaszczęśliwy, wygląda jak goście co strzelili bramkę swojej byłej drużynie i nie chcą celebrować bo nie wypada
32 – Drażić uwalniający się z pod presji ruletą, akcja jak po sznureczku kończąca się strzałem Proteinsa… Jakby mu to weszło (Van Der Żart wybronił) to akcja-marzenie by była… Ależ ładnie gramy w tym meczu (oprócz minut 8-21)
38 – Kostewycz robi dla nas karnego! Starzyński kopie w identyczny punkt co poprzednio – Van der Hart się tam rzucił, brakło mu nie tyle centymetrów co ułamka sekund, żeby rzucić się tam ciut wcześniej/szybciej. 3:1. Jak tego dziś nie wygramy to wszystko się może zdarzyć w tym sezonie, nawet spadek 🙂
45+1 Hładun wybronił strzał pod spojenie! Kurła, wygrywamy 3:1 a Piłkarzem Meczu póki co Hładun, to bardzo nietypowe 🙂
58 – Drażić w akcji podbramkowej chciał wszystkich przedryblować ale zatrzymał się na ostatnim obrońcy. Gdyby go przeszedł jestem pewny, że nie oddawałby strzału tylko próbował podbiec do bramkarza i kiwać również jego 🙂🙂🙂
67 – czerwona kartka dla Lecha Poznań! Ale dalej będą grali w 11-tkę, bo to kartka dla trenera była 🙂
74 – Moder z wolnego w słupek… ufff
76 – Kamiński pięknie wcisnął i wygrywamy już tylko 3:2. Pachniało tą bramką od dłuższej chwili. Ten Kamiński strzelił swojego debiutanckiego gola w Ekstraklasie… Klasyka – jesteśmy w tej lidze potrzebni do tego, żeby na nas coś zacząć albo przełamać złą passę
84 – Pakulski złą zmianę dał. A to niecelnie poda, a to nie przyjmie piłki i ta wyleci na aut. Tosiu za to bezbłędny – to akurat była dobra zmiana 🙂
85 – Tego jeszcze brakowało… VAR będzie sprawdzał, czy Guldan ręki nie zrobił w polu karnym…