2018/19 – kolejka 21 – Lech vs Zagłębie

Vujadinovic NAJLEPSZYM PIŁKARZEM ZAGŁĘBIA 

A tak poza nim to bohaterami byli jeszcze:
– nowa fryzura Pawłowskiego (chłop w końcu może skupić się na grze a nie na poprawianiu hairstyle’a)
– Forenc (lepiej gra nogami od Hładuna… oczywiście zrobił mega-farfocla, ale tak poza tym jego wybicia czy też wprowadzenia piłki do gry nie były równoznaczne ze stratami jak to bywa u Dominika)
– Kopacz i jego kiwki (jak będę miał kiedyś nadmiar wolnego czasu czyli nigdy, to zmontuję filmik z jego najlepszymi dryblingami… On to naprawdę potrafi! To najlepiej dryblujący prawy obrońca jakiego widzę w ekstraklasie od czasów… Błaszczykowskiego i jego pierwszego podejścia do Wisły 

Tradycyjna łyżka dziegciu:
– Starzyński umie przyjąć trudną do opanowania piłkę (co za technika!) po czym… oddaje strzał w aut (gdzie technika z przed sekundy?!?)
– Pawłowski – ja wiem, że poprzeczka to taki prawie gol, ale ta Pawłowskiego golem być powinna. Taką mieć patelnię i nie strzelić… ehhh…

No i jeszcze krótko o młodych (a konkretnie o Sliszu i Oko)… Każdy, kto oglądał dzisiaj mecz to już wie, czemu Matuszczyk wyjechał. Jak Dąbrowski wyjedzie za pół roku, to też się nie zdziwię.

I jeszcze taka refleksja już po meczu mnie dopadła … Szkoda, że Świerczokowi tak się do transferu spieszyło, bo jakby utrzymał formę (a jestem dziwnie spokojny , że by utrzymał) to nie dość, że by miał fajną pamiątkę (Skarby Kibica z Mistrzostw Świata ze sobą w środku) to jeszcze teraz by szedł… kto wie czy nie do Serie A razem z Filipem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *