2015/16 – kolejka 10 – Lechia vs Zagłębie

Pierwsza połowa, nudny mecz (zdecydowanie nie do polecenia). Ale wygrywamy 1:0 więc spoko.
.
Druga połowa – koszmar!
57 – sędzia daje karnego dla Lechii (karny z dupy – prędzej bym powiedział że to faul ofensywny był)
58 – Janoszka schodzi z prawdopodobnym wstrząsem mózgu
Tzn. nie jestem lekarzem, ale jak kogoś wymioty szarpią od razu, jak tylko na ławce rezerwowych usiadł, to chyba coś w ten deseń być musiało (tak, wszystko widać, mocno go szarpało, obraz się zmienił w ostatniej chwili, tuż przed tym co mogłoby być nieodzobaczone ). Upadek z wysokości miał jakieś 10 minut wcześniej, ale grał dalej. Może niepotrzebnie zgrywał bohatera?
59 – Gość, który faulował ofensywnie jest znoszony na noszach. Ciekawe. Dalej jednak obstawiam, że to on faulował.
60 – Wygrywaliśmy 1:0 a już przegrywamy 1:2. Obydwa gole Kuświka. Grana jest 10 kolejka – to jego pierwsze gole w tym sezonie. Na kim się przełamywać jak nie na Zagłębiu?
.
I dalej nie ma co oglądać.
.
Jeśli jednak ktoś ogląda, to co widzi?
78 – 1:3 Todorovskiemu nie chciało się za gościem biec. Totalna olewka. To można by pokazywać w Akademii jako przykład negatywny